در حال بروز رسانی…

سوال: نحوه ارسال و هزینه ی ارسال در فروشگاه اینترنتی بهان چگونه است؟

 

  • پاسخ: شما می توانید هنگام تکمیل سفارش خود یکی از 4 روش زیر را برای ارسال انتخاب کنید که با توجه به بازه زمانی خرید شما هزینه آن ها متفاوت می باشد:

 

  • 1- ارسال با پست پیشتاز مناسب شهرستان ها: اگر این روش را انتخاب کنید هزینه ارسال شما بر اساس هزینه بسته بندی و ارسال از فروشگاه به پست و میانگین هزینه پست در آن بازه زمانی محاسبه می شود.

 

  • 2- پیک + تیپاکس مناسب شهرستان ها(تیپاکس پس کرایه): اگر شما قصد دارید که ما محصول شما را از طریق تیپاکس ارسال کنیم، ما این امکان را برای شما فراهم کردیم. در صورت انتخاب این روش، محصول شما ابتدا تحویل پیک شده و تحویل تیپاکس می شود و فقط هزینه پیک در آن بازه زمانی برای شما محاسبه می شود و هزینه خود تیپاکس بصورت پس کرایه بعد از تحویل محصول توسط شما باید پرداخت شود.

 

  • 3- تحویل با پیک فقط برای شهرستان آمل: اگر از شهرستان آمل قصد خرید از فروشگاه اینترنتی بهان را دارید بهتر است این گزینه را انتخاب کنید تا محصول از طریق پیک به شما تحویل داده شود. هزینه ارسال این روش با توجه به میانگین هزینه پیک به نقاط مختلف شهرستان آمل در آن بازه زمانی محاسبه می شود.

 

  • 4- خرید حضوری: اگر این گزینه را انتخاب کنید هزینه ارسالی پرداخت نمی کنید و فقط سفارش کالا برای شما ثبت می شود. شما باید بصورت حضوری بسته خود را تحویل بگیرید و محصول ارسال نمی شود.